idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

21.Çağdayız.Hâlâ kadınla erkek eşit mi değil mi çatışmalarındayız.Kadın haklan bakımından, M.Kemal Atatürk sayesinde, bir çok ileri ülkeden daha önce atılımlarımız var…Ama gene de onları, kadınlarımızı eksik etek gören zihniyetden kurtulmuş değiliz.
Kaya Öztaş bu önemli soruna el atıyor ve bir çoklarımızın hâlâ kabullenmekte zorlandığımız acı gerçeklere cesurca el atıyor. Kadın haklarını kadın dernekleri korumaya çalışıyor,ama bazı konularda kendi içlerinde bile tutarsızlıklar var. Denizlere komik giysilerle girenler, saçının telini “mahrem”e göstermeyenler, erkeklerle aynı okula kızlarını göndermeyen veliler, ibadethanelere bile girmeleri yasaklanan , bıçaklanan, kurşunlanan, boğulan, ölümle namusları temizlenen kadınlar…
Bizim kadınlarımız! Ne yazık ki çöllerin kara karanlığından kurtulamamış, laisizmin namuslu özgürlüğünden yararlanamayan karanlık bir kitle… Bir parçacık bezde namus, ahlak, iffet arayan örümcekli beyinler….

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.