idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Dört Mevsim Sana Eşlik Edecek Bir Doğa Gözlem Rehberi: Tabiat Günlüğü! Doğa ile yeniden bağ kurmaya her zamankinden çok ihtiyacımızın olduğu zamanlardayız. Doğanın kucağında zaman geçirdiğimizde kendimizi daha iyi hissediyoruz. Doğayı keşfederken aslında kendimizi keşfediyoruz. İşte Tabiat Günlüğü bu keşifte sana yardımcı olacak bilgilerle dolu bir kılavuz. Dört mevsim takip edebileceğin doğa olayları ile ilgili bilgiler, doğayı gözlemlerken ihtiyaç duyacaklarının listesi, gözlemlerini çizerek kaydetmen için sana rehberlik edecek ipuçları, kışkırtıcı sorular, şaşırtıcı bilgilerin yanı sıra senin doğa kayıtların için tasarlanmış bir günlük. Bilimsel, sanatsal, araştırma amaçlı veya hepsi... Günlüğünü nasıl tutacağın senin tercihin. Günlüğün sol tarafı tarih, yer, hava durumu, günün hangi vakti olduğu, ayın durumu gibi detayları kaydedebileceğin şekilde hazırlandı. Olduğun yere ve güne özel ayrıntıları buraya kaydedebilirsin. Çiçek, böcek, kuş, bir yemiş ya da bir ağaç. İster kara kalem ister sulu boya, nasıl çizmek istersen öyle çiz. Çizimlerinin yanına gözlemlerini not alabilirsin, çektiğin fotoğrafları yapıştırabilirsin. Günlüğünü tutarken diğer duyularına da fırsat ver. Hissettiklerin; sıcak, soğuk, yumuşak. Duydukların; kuşlar, yaprakların hışırtısı, şehrin sesleri. Kokladıkların; çiçeklerin esintisi, yaprakların kokusu, mis gibi bir çam. Bir öğretmen veya öğrenci olman, çocuklarınla doğayı keşfetmen, arkadaşlarınla gözlemlerini paylaşman, tek başına gözlemlerini kaydetmen… Günlüğü nasıl kullanacağın sana kalmış. Doğaya yani kendine doğru yaptığın yolculukta sana eşlik etmekten büyük mutluluk duyacağız. “Düşündürücü, zaman zaman da şaşırtıcı sorular sorarak ezber bozmayı ve çevremize farklı gözle bakmayı sağlayan bu günlük, doğayı onun ritminde, yani döngülerle gözlemlememize yardımcı oluyor. Hemen her yaştan doğa dostlarının kullanabileceği bu günlüğün dünyanın her köşesine yayılmasını umuyorum.”

Burcu Meltem Arık, Doğa Eğitimi Uzmanı

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.