idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Elinizdeki kitap, “Geleceğin kaybının hissedildiği” bir çağda umut etmekten hiç vaz-geçmeyen, inançla yolunu yürümeye çalışan kadınların emeği ile ortaya çıktı. Sürey-ya Yüksel’i gelecek nesillere tanıtmak, onun emeklerinin tecrübe aktarımı olarak toplumda yer etmesini sağlamak amacıyla bu çalışmayı yayınlamak istedik. Bizler ümitvarız, bizler Süreyya Yüksel’i tanıma mutluluğuna erişmiş insanlarız. Sadece, her neredeysek, hangi zamandaysak adil ve iyilik tarafında ödevlerimiz olduğunu biliyo-ruz. O, ilmiyle amil bir âlime ve bir aktivistti. Şiddetin her türlüsüne karşı duran bir hak savunucusuydu. Üstelik tamamen gönülle inşa edilen bir kurumsallaşması vardı: Suffa. Suffa, günümüz sivil toplum kuruluşlarının öncüsü ve rol modeli olmuştur.
Süreyya Yüksel’i şahitlikler ve hatıralar perspektiflerinden ele almak geniş bir yak-laşımı gerektirmekte, pek çok yaş grubundan, kesimden insanın buluşmasına zemin hazırlamaktadır. Geçmişle gelecek arasında değerlerimizi Süreyya Yüksel perspekti-finde anlamaya, anlatmaya küçük bir katkıda bulunabilmek arzusu ve iyi okumalara, doğru sorulara, verimli tartışmalara kapı açması dileğiyle…

 


(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.