idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Sünnet, dinin insan yaşamına formüle edilmiş biçimidir. İçimizdeki ve dışımızdaki İslâm düşmanları, kendisine Kur'an-ı Kerim'in indirildiği peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.s.)'i devre dışı bırakıp, yazdıkları kitaplarını ön plana çıkararak ne kadar da arsız ve tutarsız olduklarını göstermektedirler.

Peygamberimizi devre dışı bırakıyorsanız siz hangi yetki ile din adına ahkâm kesiyorsunuz diye sormamız gerekir. Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.s.) Kur'an'ı Allah'tan alıp hayata dönüştüren ilk muhataptır.

Bu itibarla Hz. Peygamberle Kur'an'ın arasının açılması demek, aslında Kur'an'ı hayata bağlayan ana damarın koparılması demektir. Hadis/sünnet düşmanlığı yapmadan, Kur'an-ı Kerimi en iyi, en doğru anlayıp yaşayan Peygamberimiz Hz. Muhammed’i (s.a.s.) rol model, numune-i imtisal olarak görüp yolunun yolcuları olmalıyız.

Kur'an'ın açıklayıcısı konumundaki hadis/ sünnet ile Kur'an hükümlerinin en güzel bir şekilde anlaşılıp yaşanması mümkün olmaktadır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.