idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Tarihi, dini, mimari ve kültürel öğeleri ile birçok önemli özelliği bünyesinde barındıran Şuayip Antik Şehri, Moğol istilası sonucu yıkılmasından sonra o günkü haliyle günümüze ulaşmış belge niteliğine sahip önemli bir kültür turizmi alanıdır. Ancak alanın turizme kazandırılmasına yönelik olarak sınırlı veya yetersiz birkaç uygulama dışında herhangi bir uygulama veya yatırım yapılmamıştır. Yapılan bu çalışma ile Şuayip Antik Şehri’nin tarihi ve mimari özellikleri incelenerek turizm potansiyeli saptanmaya çalışılmıştır. Akabinde alanın turizm ve koruma bağlamında sorunları irdelenmiş ve çözümler üretilmiştir. Ayrıca Şuayip Antik Şehri’nin Dünya Miras Listesinde yer almasına dair kriterler değerlendirilerek bölgedeki diğer kültürel ve dini alanlar ile birlikte değerlendirilmesine yönelik, alternatif rota ve tur önerileri sunulmuştur.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.