idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Her şey Mert ve ailesinin İstanbul'dan memleketlerine taşınmaları i!e başlar. Yeni evleri amcasının evine çok yakındır. Mert, bebeklikten beri iyi anlaştığı amcasının kızı Elifle daha çok vakit geçireceği için mutludur. Mert'in mutluluğu Elifle aynı sınıfta okuyacaklarını öğrenince bir kat daha artar.

Derslerinde çok başarılı olan kuzenlerin en büyük eğiencesi hafta sonraları dedelerinin yanına gitmektedir. Emekli bir mühendis olan dede, vaktini icatlar yaparak geçirir. Bu yüzden herkes ona Mucit Dede der. Mucit Dede, her hafta torunlarını yeni yeni icatlarla karşılar. Mucit Dede'nin son icadı sayesinde Mert ve Elif maceradan maceraya atılır.

Kuzenlere katılıp Mucit Dede'nin izinde vahşi hayvanları, uzayı, ormanı, deniz altını keşfetmeye ve tarihimizdeki mucitleri yakından tanımaya hazır mısınız? 0 hâlde macera sizi bekliyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.