27.5X1.75/2.125 İÇ LASTİK 40MM
Stil 27.5X1.75/2.125 İÇ LASTİK 40MM
Sepette İndirim
495,00 TL500,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
  • Marka: DURANTA
  • Ürün Tipi: Bisiklet İç Lastiği
  • Jant Çapı (İnç): 27.5 inç
  • Lastik Genişliği Aralığı (İnç): 1.75'ten 2.125'e kadar olan dış lastikler ile uyumludur.
    • Sibop Uzunluğu: 40 mm