STY-CP190C SUNTA KESME 1600W 190MM
Stayer STY-CP190C SUNTA KESME 1600W 190MM
Sepette İndirim
4.452,09 TL5.002,35 TL
  • Soru ve Cevap (0)
CP 190 C SUNTA KESME 1600W 190MM
  • Güç Girişi: 1600W
  • Yüksüz Hız: 5000 Min.
  • Disk: Ø 190x30 Z-24
  • Kesme Derecesi: 45-90°
  • 45° Kesme Derinliği: 43 MM
  • 90° Keseme Derinliği: 66 MM