idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

“Nuri Bilge Ceylan sineması üzerine birçok araştırma kaleme alındı. Bu araştırmayı özel kılan ise, Ceylan’ın kendine özgü olarak görülen ve teknik açıdan temellendirilmesi pek mümkün olmayan ‘oyuncu yönetimi’ gibi zor ve çelişkili bir alana girmesidir. ‘Oyuncu Yönetimi’ üzerine el yordamıyla çözümler üretmeye çalışanlar için bu kaynak kitabın, alanında bir ilk olduğunu da vurgulamak gerekir.
     Nuri Bilge Ceylan gibi bir yönetmeni, dünya sinemasında edindiği konumdan dolayı eleştirmekten kaçınan bir yaklaşımdan ziyade, objektif ve kuramsal bir zeminde yönetmenin filmlerindeki oyunculukların irdelenmiş¸ olmasını ve eleştirel bir perspektiften bakılarak yeni tartışmaların açıldığın görmek beni son derece heyecanlandırdı. Eminim bu kitaptan istifade edecek olan yönetmen adayları, yönetmenler, oyuncular, akademisyenler ve öğrenciler ‘oyuncu yönetimi’ konusunda kafalarındaki soru işaretlerine uygun cevaplar bulacaklardır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.