idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Yavaşça ilerliyorlar...
Yavaşça tırmanıyorlar...
Yavaşça kürek çekiyorlar...
Neler oluyor ormanda? 
Şşş! Bir planları var galiba…

Ağacın tepesinde güzel bir kuşla karşılaşan dört arkadaş, onu yakalamak için bir plan yaparlar. Fakat ne kadar sessiz hareket etseler de planları her defasında bozulur ve kuş havalanıp kaçar. Aralarından birinin, en küçüğünün, aklına çok daha iyi bir plan gelir. Fakat bu plan da umulmadık bir sonuç doğuracaktır.  

Herkese İyi Geceler, Annem Nerede? ve Ah Be Ponçik! kitaplarının çok ödüllü yazar ve çizeri Chris Haughton’dan yaratıcılığa, farklı bakış açılarına ve gündelik hayatın mizahına dair eşşiz desenlerde bir resimli kitap. 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Chris Haughton
Çevirmen:Şiirsel Taş

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.