idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Sozzy Dolambaçlı Maymunum Bebekler Doğumdan İtibaren Öğrenmeye Başlar Bu Uyarım, Etkileşim Ve Teşvik Bebeğinizin Hayata İyi Bir Başlangıç Yapması İçin Yardımcı Olur.Sozzy Eğitsel Spiralli Maymun Aktivite Oyuncağı, Problem Çözme Ve Etkileşim Duyusunu Oyun Yolu İle Eğlenceli Olarak Kazanması İçin Tasarlanmıştır. Sozzy Eğitsel Spiralli Maymun Aktivite Oyuncağı 4 Adet Oyuncaktan Oluşur. Bunlar Bebeğin Erişim,Çekme,Sıkma,Dokunsal Duyuları Ve El-Göz Koordinasyonunu Destekler.Prüzsüz Yaprak,Bebeğinizin Diş Ve Damak Kaşıma Eğzersizleri İçin Bebeğiniz Muzu Çektiğinde , Etkileyici Titreşim İle Ödüllendirilir. Bebeğiniz Kırmızı Maymunu Sıktığında , İç Zilinin Sesini Duyacaktır.Mavi Maymunu Sıktığında İse , İlgisini Çeken Bir Ciyaklama Sesi Duyacaktır. İki Maymunda Elastik Bir Kordonla Sallanmaktadır.Bebeğinizin Oynayabileceği Herhangi Bir Yere Asabilirsiniz.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.