CSMS120M36 34Wp Esnek Güneş Paneli
Solara CSMS120M36 34Wp Esnek Güneş Paneli
Sepette İndirim
30.759,94 TL34.561,73 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Marin Solara CSMS120M36 Esnek Güneş Paneli 34 Wp
Müşteri Stok Kodu :
CSMS120M36
M-Serisi Paneller
590x490x2MM
Solara 34Wp, Tekneler için Esnek Güneş Pili
Elektrik Veriler*:
Modül: SM 120 M
Yapı: Polikristalin
Maks. Sistem Voltaj (Usmax): 12 V
Nom. Verimlilik (Pmpp): 34 Wp
Tolerans: 5 %
Nom. Voltaj (Umpp): 19 V
Açık Voltaj (Uoc): 22,60 V
Nom. Amper (Impp): 1,78 A
Kısa Devre Amper (Isc): 1,90 A
Modül Etkinliği: -
Hot-Spot Güvenliği: âoe"
Mekanik Veriler:
Boyut U x G x Y: 590 x 460 x 2 mm
Hücre boyutu: -
Hücre sayısı: 36
Ağırlık (kasalı): 3,1 kg
Isı Katsayısı:
Voltaj (Uoc): -
Amper (Isc): -
Verimlilik (Pmpp): -
Özel Nitelikler:
üzerinde yürünebilir
Esneklik: 3%