idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Sait Faik Abasıyanık bir öyküsünde “Yazmasam deli olacaktım,” demiş. Ben ise ne kendime herhangi bir söz vermiş ne de yazmayı hırs edinmiştim. Zaten yazmasam da deli olmazdım. Çevremdekiler yazmalısın dediler ben de yazdım. Farklı konularda, deneme türündeki yazılarımı sohbet kıvamında vermeye çalıştım.
Umulur ki gönüllere dokunur.

“Aralarında herhangi bir engel bulunan iki yakayı birbirine bağlayarak, yolu bir yandan ötekine eriştirmek için yapılan yapılara köprü deriz. Bu engel bazen su olur, bazen uçurum bazen de bir başka yolun üstü olur. Her iki yakada bekleyenler ya kavuşmayı beklerler ya da çarpışmadan, çatışmadan hızla geçmeyi. Fiziksel olarak erişilmez veya aşılmaz denilen nice engelleri aşan köprüler inşa edilmiştir. Peki aralarında manevi bir engel olduğu düşünülen iki insan yani iki gönül arasına nasıl köprü kurulur?”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.