SW-6100GT Duvar Metal-Ahşap Dedektörü ve Lazer Mesafe Ölçer 120M
SNDWAY SW-6100GT Duvar Metal-Ahşap Dedektörü ve Lazer Mesafe Ölçer 120M
Sepette İndirim
6.452,50 TL7.250,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
SNDWAY SW-6100GT Duvar Metal-Ahşap Dedektörü & Lazer Mesafe Ölçer 120M
SNDWAY SW-6100GT multi ölçüm cihazı, 120 m’ye kadar uzaklıklarda ±2 mm hassasiyetle ölçüm yapabilen gelişmiş bir lazermetredir ve 2,4″ renkli ekranı ile mesafe, alan, hacim ve Pisagor hesaplamalarını hızlı ve net şekilde gösterir. Ayrıca entegre duvar içi tarama dedektörü sayesinde ahşap, metal ve elektrik kablolarını duvar içinde tespit ederek hem ölçüm hem de yapı içi malzeme bulma ihtiyaçlarını tek cihazda toplar.
SNDWAY SW-6100GT Ölçüm Cihazı Özellikleri
- SW-6100GT cihazı; dedektör ve lazermetre olarak iki farklı fonksiyona sahiptir.
- Sndway SW-6100GT duvar tarayıcı özelliği, manyetik metalleri 100 mm, manyetik olmayan metalleri 80 mm, 4 mm² üzeri tek damarlı bakır kabloları 40 mm derinliğe kadar algılayabilir; ayrıca ahşap kiriş gibi yabancı cisimleri 20–38 mm aralığında güvenli şekilde tespit edebilir.
- Cihaz, ±2 mm yüksek hassasiyet ile mesafe, alan, hacim ve Pisagor ölçümlerini tek tuşla, hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirerek profesyonel ölçüm ihtiyaçlarına net çözümler sunar.
- SW-6100GT ’nin lazer tipi 630–670 nm dalga boyunda <1 mW gücünde Class II lazerdir ve güvenli kullanım sağlar.
- Cihaz, 2,4 inç renkli LCD ekranı sayesinde ölçüm sonuçlarını net ve kolay okunabilir şekilde sunar; ayrıca ekranda görünen değerleri İngilizce sesli bildirim ile seslendirerek kullanım sırasında ekstra konfor sağlar.
- Gösterge dedektör veya metre ölçüm şekline göre iki farklı tarafa doğru dönmektedir.
- Cihaz, dahili 3,7V 800 mAh lityum bataryası sayesinde lazer mesafe ölçüm modunda yaklaşık 5.000 ölçüm yapabilir ve Type-C şarj girişi ile hızlı, pratik ve modern bir şekilde şarj edilebilir.
dedektör ve mesafe ölçümü
sndway sw-6100gt
Duvarın arkasındaki malzemenin türüne göre algılama derinlikleri değişmektedir. Algılama derinliği demirli metalde 100 mm'e kadar artmaktadır.
sw6100gt duvar dedektörü
sw6100gt kablo tespiti
sndway sw-6100gt
Betonun altındaki malzemelerin tespiti farklı kalınlığa göre değişmektedir.
lazerli mesafe ölçümü
Lazerli mesafe ölçümünde referans noktası arka veya ön olarak seçilebilmektedir.
SW-6100GT TEKNİK ÖZELLİKLER
Ölçüm ÖzelliğiDuvar dedektörü ve Mesafe ölçüm özelliği
Lazerli Mesafe Ölçümü0.05m ... 120m
Lazerli Mesafe Ölçüm Hassasiyeti2mm
Tespit Edebildiği MalzemelerDemirli metal, Bakır (Metal olmayan), Bakır tel, Ahşap
Maksimum Tespit Derinliği:Manyetik metaller için: 100 mm
Manyetik olmayan metaller için: 80 mm
Bakır kablolar için (tek damarlı, 4 mm² üzeri): 40 mm
Yabancı cisimler (genellikle ahşap kiriş/çıta) için: 20 mm / 38 mm
Gösterge2.4 inch renkli gösterge
Lazer Işığı Otomatik Kapama20 saniye
Otomatik Cihaz Kapama5 dakika
Lazer Tipi630~670nm, <1mW
Lazer SınıfıII
Ölçüm BirimleriMeter / Feet / Inches
Veri Kaydı30 grup
Güç KaynağıDahili 3,7V 800 mAh lityum bataryası ile yaklaşık 5.000 ölçüm
Boyut138.5 x 62 x 26.7 mm
Çalışma Sıcaklığı0...+40°C
Depolama Sıcaklığı-20...+60°C