50ST4105 Tv 50" inç Hareketli Televizyon Duvar Askı Aparatı
Skytech 50ST4105 Tv 50" inç Hareketli Televizyon Duvar Askı Aparatı
1.945,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Umurstore’un hizmetinize sunduğu ürün;
Hız, Dayanıklılık ve Güvenilirlik Bir Arada!
Ürün Bilgileri
Ekran Boyutu 32” – 55 “(inç)
Hareket Seçeneği Hareketli
Yukarı-Aşağı 15 derece
Sağa-Sola
Kapasite 50 KG
Vesa
200x200mm
400x200mm
400x400mm
Dönüş Açısı 180Derece
Duvar ile TV arası Max 50 cm Min 15 cm
Sac Kalınlığı 1.5 mm
Gövde Boyutları 19 cm uzunluk x 9 cm genişlik
Televizyon Vesa Parçası / Maksimum Başlık Boyutları 40 cm uzunluk x 40 cm genişlik
Ürün Açıklaması
Antistatik toz boya sistemi ile paslanmaya ve çizilmeye karşı maksimum direnç gösterir.
Tüm markalarla uyumlu, geniş kullanım yelpazesi sunar.
Ekran boyutu 32”- 55” (inç) ekran boyutlarına uygundur.