idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Hava olaylarına yön verebilen Nil Han ve uzun yıllardır büyük bir aşkla bağlı olduğu Pamir Yelkıran'ın fantastik ögelerle dolu romantik hikâyesi tüm heyecanıyla devam ediyor. Beyza Aksoy, Siyah Kuğu adlı kitap serisinin ikinci romanı olan Siyah Kuğu 2 - Ruh Kadehi'nde; Nil'in özel gücü ve bu gücün peşinde olanlar arasındaki mücadeleyi anlatıyor. Sürükleyici anlatımıyla son sayfaya kadar merak duygusunu diri tutmayı başaran bu eseri elinizden bırakmakta güçlük çekeceksiniz! Öyleyse gelin, eserin içeriğine yakından bakalım.

 

"Siyah Kuğu 2 - Ruh Kadehi" adlı kitabı neden okumalısınız?

Nil'in vurulmasıyla sonlanan ilk kitabın kaldığı yerden devam eden Siyah Kuğu 2 - Ruh Kadehi'nde olaylar tüm hızıyla devam ediyor. İlk kitaptaki bazı olayların ardındaki gerçekler gün yüzüne çıkarken Pamir ve Nil kendilerini büyük bir mücadelenin içinde buluyor. İyileştikten sonra da zaman zaman hâlsizlikler yaşayan Nil, ailesinin ve Pamir'in gizlediği bir şeyler olduğunu hissediyor. Çocukken yaşadığı bir olayın ardından havayı yönetme gücünü kazanan Nil Han, bu özel güce sahip olmak isteyenlerden kaçmak zorunda kalıyor. Bu süreçte hem ailesinin hem de Pamir'in desteğini görüyor. Peki sizce Nil Han özel gücünü korumayı başarabilecek mi? Mine, Leyla, Atahan, Melih, Özge ve Gökçe de eserde bulunan karakterler arasında. Gücü kontrolden çıktığı anlarda gözyaşları yağmura dönüşen Nil'in hikâyesini anlatan Siyah Kuğu 2 - Ruh Kadehi'ni keyifle okuyacağınızı düşünüyoruz!

 

Kitap hakkındaki diğer bilgiler

Siyah Kuğu serisinin ana karakterleri Nil ve Pamir'in, Beyza Aksoy'a ait Açık Yaralar ve Dikiş İzleri adlı romanda da yer aldığını biliyor muydunuz? Eren Abaka editörlüğünde yayıma hazırlanan Siyah Kuğu 2 - Ruh Kadehi Epsilon Yayınevi tarafından okurla buluşturulur. 2017 senesinde yayımlanan eser 416 sayfadan oluşur. Kısa sürede geniş bir okuyucu kitlesi kazanan eser 7. baskıya ulaşır. Küçük yaştan itibaren yazıya ilgi duyan ve Denizimsi - Martıya Âşık Balık adlı ilk romanı on altı yaşındayken yayımlanan Beyza Aksoy, hikâyelerini çevrim içi bir platformda da okurlarıyla paylaşır. 2000 doğumlu genç yazar Beyza Aksoy'un yayımlanmış eserleri arasında Açık Yaralar ve Dikiş İzleri, Vernem Nidahen, Onun Şeytanları, Siyam Kış Güneşi, Kelebeği Öldürmek, Kül Kelebek, Matem Çiçekleri adlı eserler bulunur.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Beyza Aksoy'un Siyah Kuğu 2 - Ruh Kadehi'ni sevdiyseniz serinin ilk kitabı Siyah Kuğu'yu da inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Beyza Aksoy'a ait Beyaz Evren serisinde yer alan Onun Şeytanları, Kelebeği Öldürmek, Kül Kelebek ile Matem Çiçekleri adlı romanlara da göz atabilirsiniz.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.