product image
Epsilon Yayınevi
4.75 (4 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 149.43 TL = 149.43 TL
04 Aralık Pazartesi kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
İlk Baskı Yılı2017
Hamur Kalitesi3. Hamur
Baskı Sayısı1. Basım
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (4)
  • Soru ve Cevap (0)

Romantizmin ve fantastik kurgunun bir arada işlendiği sıra dışı bir yolculuğa çıkmak ister misiniz? Romanın ana karakteri Nil Han'ın ve Pamir Yelkıran isimli bir delikanlının duygu ve hislerine tanıklık edeceğiniz romanı okurken esrarengiz sırları da keşfetmeye çalışacaksınız. Gelin, beğeneceğinizi düşündüğümüz bu eserin içeriğinden kısaca bahsedelim.

 

"Siyah Kuğu 1" adlı kitabı neden okumalısınız?

Beyza Aksoy Siyah Kuğu 1 adlı romanında platonik bir aşkın oluşumunda ve gelişiminde nasıl bir süreç izlendiğini gözler önüne seriyor. Nil, Pamir'e 11 yıldır tutkuyla âşık genç bir kız. Ancak Pamir bu durumdan habersiz bir şekilde yaşamını sürdürüyor. Nil ona kendini fark ettirmek ve beğendirmek için çok çabalıyor. Nil en sonunda Pamir'in hayatına bir şekilde dâhil olmayı başarsa da olaylar beklediği gibi olumlu yönde ilerlemiyor. Nil, genç delikanlıya ne zaman bir adım atsa onun ters tepkisiyle karşılaşıyor. Önceden geçirdiği trafik kazasından sonra havayı kontrol edebilme gibi bir takım özel güçlere sahip olan genç kızın kalbi Pamir'in tavırları karşısında kırılıyor. "Üzüldüğü ve kırıldığı anlarda özel güçlerini kontrol etmekte zorlanan Nil, yaşadığı olaylarla nasıl başa çıkıyor?", "Pamir'in Nil'e karşı tavrındaki asıl neden nedir?" gibi sorulara yanıt veren bu roman genç okurlarını soluksuz bir okuma deneyimine çağırıyor. Akıcı, sade ve anlaşılır üslubuyla okuru kendine bağlayan bu esere bir şans verebilirsiniz.

 

Bunları biliyor muydunuz?

2000 doğumlu genç yazarın küçük yaşlardan itibaren yazı yazma isteğini günlük tutma alışkanlığı ile aktif hâle getirdiğini biliyor muydunuz? Beyza Aksoy, yazma tutkusu dışında piyona çalmak, fotoğraf çekmek ve dans etmek gibi aktiviteler yürütür. Kurguladığı romanların temelini rüyalarından ilham alarak oluşturduğunu ifade eden Beyza Aksoy, hayal gücüne ve fantastik hikâyelere önem verir. Harry Potter, kendisinin en çok beğendiği fantastik kurgudur. Eserlerini öncelikle çevrim içi bir platform üzerinden yayımlayan yazar, bu sırada henüz lise eğitimini sürdürür. Üretken yazarın piyasaya sürülen ilk eseri "Denizimsi" isimli kitaptır. İncelediğimiz Siyah Kuğu 1 isimli kitabı ise 2017 yılında tamamlanır. 568 sayfadan oluşan roman, Epsilon Yayınevi tarafından basılarak okuyucularla buluşur.

 

Bu kitabı sevenler içi diğer önerilerimiz

Beyza Aksoy'un 2015-2022 yıllarında kaleme aldığı pek çok kitabı bulunur. Genç yazarın Siyah Kuğu 1 isimli kitabını sevdiyseniz serinin devamı olan Siyah Kuğu 2 - Ruh Kadehi'ni inceleyebilirsiniz. Ayrıca yazarın okurlar tarafından en çok beğenilen Denizimsi - Martıya Âşık BalıkMatem Çiçekleri ve Kül Kelebek kitaplarını da gözden geçirebilirsiniz.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

149,43 TL