idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (7)
  • Soru ve Cevap (0)

Yaşamınızda istediğiniz her şeyi başarabilmeyi ister miydiniz? İnsan istedikten sonra içindeki gücü doğru kullanarak istediği her şeyi başarabilir mi yoksa bu teknik olarak mümkün olmayan bir durum mu? Anthony Robbins, Sınırsız Güç - Kişisel Başarıda Zirveye Ulaşmanın Yolu isimli eserinde insanın farkında olmadığı güçlerini açığa çıkararak hayata başka bir pencereden bakmasını sağlıyor. Böylelikle insanın isterse her şeyi başarabileceğini gösteriyor! Gelin, her şeyi başarmamızı sağlayan bu eseri inceleyelim!

 

"Sınırsız Güç - Kişisel Başarıda Zirveye Ulaşmanın Yolu" adlı kitabı neden okumalısınız?

Evet, yaşamda istediğiniz her şeyi elde edebilirsiniz. Ancak bu, diğer insanlara uygulayacağınız güçle ilgili değil. Tamamen kendinize uygulayacağınız güçle ilgili. Anthony Robbins, "Beyninizi nasıl kullanacağınız konusunda ustalaşırsanız hayalleriniz ve hayatınızla ilgili başka hiçbir kimseye ihtiyacınız yoktur." ifadesiyle kişisel başarınız için bunun farkında olmanız ve üzerine çalışmanız gerektiğini anlatıyor. Sınırsız Güç - Kişisel Başarıda Zirveye Ulaşmanın Yolu adlı eser, sizi hayat yolunuzda motive ediyor ve Anthony Robbins eserinde kullandığı dille de bunu destekliyor. Hem çevrenizde hem de kendi içinizde kurduğunuz iletişim size ihtiyacınız olan gücü veriyor. Yazar, eserde başarıyı "asıl başarı formülü" dediği kavram üzerinden temellendiriyor. Toplam dört basamaktan oluşan bu formül, sizi ihtiyacınız olan başarıya götürüyor. İçinizdeki sınırsız gücü keşfetmenizi sağlayacak ve hayatınızın bütününde zamansız olarak yanınızda olabilecek nitelikteki bu eseri kütüphanenize eklemelisiniz!

 

Kitap hakkında diğer bilgiler

Anthony Robbins'in kişisel gelişim alanında bir öncü olduğunu ve eserlerinin son derece güçlü bir motivasyon kaynağı olduğunu biliyor muydunuz? Kitaplarının temelini genellikle kişisel gelişim konusu oluşturur. İnsanların hayattaki başarılarının kaynağını kendini kişisel olarak geliştirmeye bağlar. Ne yapacağınızı da ne yapamayacağınızı da zihninizin durumu belirler. Eğer kendi gücünün farkında olan bir zihne sahipseniz hiç korkmayın çünkü hayatta yapamayacağınız hiçbir şey yok! Henüz bunun farkına varamamışsanız da yazar bu kitabıyla size yol gösterir. Sınırsız Güç - Kişisel Başarıda Zirveye Ulaşmanın Yolu, ne zaman okumuş olursanız olun, hayatınızın belli dönemlerinde altını çizdiğiniz cümleleri tekrar etmek için geri döneceğiniz bir baş ucu kitabı. Robbins'in bu zamansız eseri, toplamda 431 sayfadan oluşur, İnkılap Kitabevi tarafından yayımlanır ve Mehmet Değirmenci tarafından Türkçeye çevrilir.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Kişisel gelişimin kutsal kitaplarından biri olarak nitelendirilen Sınırsız Güç - Kişisel Başarıda Zirveye Ulaşmanın Yolu isimli kitabı sevdiyseniz John C. Maxwell'in Başarı 101 ve Bob Procter'in Başarının ABC'si isimli eserlerine göz atabilirsiniz.

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Anthony Robbins
Çevirmen:Mehmet Değirmenci,Mehmet Değirmenci

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.