idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Dünyaca ünlü beyin koçu Jim Kwik, 30 yılı aşkın bir süredir aktörler, sporcular, CEO'lar ve iş dünyasının öncüleri de dâhil olmak üzere birçok üstün başarılı insanın gizli silahı olmaya devam ediyor. Yazar, “Sınırsız” ile kendi kendine öğrenmeyi, iletişimi, hafızayı, odaklanmayı, hatırlamayı ve hızlı okumayı geliştirerek şaşırtıcı sonuçlar elde etmek için bilime dayalı uygulamaları ve sahada test edilmiş ipuçlarını açıklıyor. Bu genişletilmiş baskıda dört yeni bölüm bulunuyor:• İnsan zekâsını arttırmak üzere yapay zekâyı kullanma yöntemleri• Bilişsel performansı arttırmak için nootropikler ve beslenme alanındaki en son keşifler• İş Hayatında Sınırsız bölümünde ister tamamen uzaktan çalışıyor, ister hibrit modeli benimsemiş olun ya da geleneksel ofis ortamında çalışmaya devam edin; değişen iş ortamına uyum sağlamak ve gelişmek için ihtiyacınız olan araçlar• “Hayvan beyin tipinizi” öğrenmek için bir öz değerlendirme
Jim'in öğretilerini hayatlarına dâhil eden insanların dönüştürücü başarı öyküleriyle güncellenen Sınırsız’ın genişletilmiş versiyonu, insanlara zihniyetlerini, motivasyonlarını ve yöntemlerini değiştirerek ve durdurulamaz bir ivme yaratarak daha fazlasına -daha fazla üretkenliğe, daha fazla dönüşüme, daha fazla kişisel ve işle ilgili başarıya- ulaşma yeteneği kazandırıyor. Bu dört değerli kavram (zihniyet, motivasyon, yöntemler ve ivme), beyninizin süper güçlerini ortaya çıkarıp alışkanlıklarınızı değiştirecek pratik tekniklerle birlikte Sınırsız’ın sayfalarında keşfedilmeyi bekliyor. Sınırsız zihinsel kapasiteye ulaşmanın sırrı, sizi neyin motive ettiğini ortaya çıkarmaktır. Tutkularınızı, amaçlarınızı ve enerjinizin kaynaklarını açığa çıkardığınızda, hedeflerinizi net görerek onlara daha kolay odaklanabilirsiniz. Öğrenme sürecinizi hızlandırın, hafızanızı geliştirin ve beyin performansınızı artırın. Jim Kwik, hızlı okuma yoluyla bir kitabı üç kat daha hızlı bitirebilmeniz (ve hatırlayabilmeniz), rekor sürede yeni bir dil öğrenebilmeniz ve yeni becerilerde kolaylıkla ustalaşabilmeniz için hızlandırılmış öğrenme üzerine en yeni nörobilim yöntemlerini uyguluyor. Sınırsız (Genişletilmiş Versiyon), zihinsel performansınızı yükseltmenize ve hayatınızı dönüştürmenize yardımcı olacak pratik tekniklerle dolu bir başucu beyin eğitimi kitabıdır. "Dâhi hapı diye bir şey hâlâ icat edilmedi ama Jim size, beyninizin en iyi versiyonunu ve en parlak geleceğinizi ortaya çıkaracak süreci sunuyor." -Dr. Mark Hyman

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.