idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Havva Ağral’ın ‘Sinema Ve Mitoloji’ kitabı uzun zamandır ince ince üzerinde çalıştığı yazılardan oluşuyor. Havva, kolay yazan bir yazar değil. Yazılarının üzerinde günlerce, haftalarca uğraşır, emek verir. İçine sinmez, yeniden döner o satırlara ve konuyu damıtasıya kadar uğraşır. Tabi o nedenle de ortaya doyurucu, derinlikli yazılar çıkar. Açıkçası Havva Ağral çalakalem yazmaz. Çoğunlukla onun kaleminden çıkan satırlar, denemeler, şiirler her yerde kendini belli eder.

Havva Ağral yaşamı felsefi bir gözle mercek altına alır, inceler; sosyolojik, kültürel ve toplumsal olaylara hakimdir. Tiyatro, sinema, edebiyat onun ağırlıklı olarak uğraş verdiği alandır. Havva, hem dünya edebiyatına hem de dünya sinema ve tiyatro tarihine hakimdir. Bunu, ele aldığı her çalışmasında ortaya koyar. O nedenle Havva, gelecekte umut vadeden ve takip edilmesi gereken önemli bir kalemdir…

Ali Özenç Çağlar

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.