idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Judith Herzberg 1934’te Amsterdam’da doğdu. İkinci Dünya Savaşı’nda annesi ve babası Naziler tarafından toplama kampına götürüldüğü için savaşı erkek ve kız kardeşiyle birlikte saklanarak geçirdi. Savaş bittiğinde ebeveynlerine tekrar kavuştu. Herzberg’in ilk şiirleri 1961’de yayımlandı ve Herzberg kusursuz şeffaflığıyla hem edebiyat dünyası hem de geniş okuyucu kitlesi tarafından çokça sevilen bir şair oldu. Judith Herzberg, ilk üç kitabını bir araya getiren Şimdiki Gibi’yle 160. Kilometre’de.

“Judith Herzberg’in gerçeğin ufak olgularını somut bir gözlemle inceden inceye araştırdığı, duyguları küçük, çoğu zaman sıradan şeyler aracılığıyla okuyucuya ilettiği özgün bir şiir dili var.”
Guido Goedemé

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.