idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

“Sanrım bu ‘sanatkarlığın’ ardında başka kurallarda işliyor. Örneğin, trigonometrik kurallar ve galerilerin ‘altın’ bölümleri gibi!”

Bu kitapta, Pablo Picasso’nun sanat ve sanatçı üzerine daha önce okumadığımız görüşlerini ve Daniel Henry Kahnweiler ile arasındaki farklı zaman ve mekanlarda geçen tüm diyalogları okuyacağız.

Picasso, Kahnweileri kendi atölyesinin çatı katına çıkarıyor. Yeğeni Fin ile beraber merdivenleri tırmanıyorlar. Delacroix yapıtı olan ‘Cezayirli Kadınlar’ tablosundan esinlendiği ve üzerinde çalıştığı yeni yapıtını görmek için gittiklerini ifade ediyor.

Picasso: Kendi kendime soruyorum, Delacroix bu tabloyu görseydi ne derdi acaba?”

 

Bu kitapta ayrıca Picasso’nun şair yönüyle tanışacağız.

“gücün aklımın mucizesinde…” - Picasso

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.