idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Yavru gökdoğan kuşu, sincaplar, kediler; mısraların peşinde Yıldız Parkından Silivri’ye uzanan yolculuklarına  eşlik etmenizi bekliyorlar!
 
'İnsanların okuduğu şiirleri dinlemek için evcilleşir, doğada yaşamak dururken, bazılarımız şehirlere yerleşiriz. İnsanların olabildiğince yakınına. Tüm bu gürültü patırtı içinde, onların sesini duyabilmek için yuvamızı yakınlarına yaparız; şiirin şarkısıyla oyalanırız, şiirleri dinledikçe büyürüz.'   
İstanbul'un kalabalık caddelerinden Yıldız Parkı'na, bir şiiri var eden seslerden dinlediğimiz her dizesiyle hislerimize ve yüreğimize uzanan bu hikâye, şiir severleri yavru gökdoğanın aradığı şiirin peşine düşürüyor. 
Yavru kuş size soruyor: Sahi şiirimi duyan oldu mu?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.