idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Şiir öncelikle yürek işidir. Şairin, kalemini önce yüreğine bandırıp ruhundaki şiiri öyle kâğıda aktarması gerekir. Bunu başarabilen kişilerin şiirleri de okurların gönül telini mutlaka titretecektir.

Elinizdeki kitapta, anlam dünyası derin olduğu kadar, duygu sağanağı oluşturma potansiyelini de barındıran şiirler okuyacaksınız. Şairimizin ince bir kalem işçiliğiyle oluşturduğu mısralardan, payınıza düşenleri heybenize doldurduğunuzda estetik bir lezzet tadacaksınız. Hakiki sanatın en büyük işlevlerinden birisi de bu değil midir zaten...

Gerçek bir okuru; hayata dokunan, derin ve manalı sözcük çağlayanları kadar başka ne mutlu edebilir ki?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.