EO7C6HP30O Ankastre Siyah Cam Ocak
Siemens EO7C6HP30O Ankastre Siyah Cam Ocak
16.599,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
  • Ocak yüzeyi Sert cam
  • Çerçeve türü Çerçevesiz
  • Flushmount Yok
  • Düz brülör Yok
  • Gaz tipi Doğal gaz H/E/(L) 20 (25) mbar
  • alternatif gaz tipi sıvı gaz G30,31 28-30/37mbar
  • Genişlik (cm) 67 cm
  • Ürün Ölçüleri (Yükseklik x Genişlik x Derinlik) 56x670x520 mm
  • Ambalajlı ürün boyutları 145 x 696 x 587 mm
  • Kurulum için gerekli yuva ölçüleri 45 x 560-562 x 480-490 mm
  • Minimum tezgah kalınlığı 30 mm
  • Elektrik kablosu uzunluğu 100.0 cm
  • Elektrik Bağlantı Tipi Topraklı standart fiş
  • Gaz bağlantı değeri 7800 W