idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Kızıl Sorusturma - İlk kez 1887’de yayımlananan Kızıl Soruşturma, Sherlock Holmes’ün ilk ortaya çıktığı eserdir. Çıkarım sanatı ustası Sherlock Holmes ile onun sadık dostu ve hikâyelerinin anlatıcısı Dr. John Watson bir kimya laboratuvarında tanıştıklarında, polisiye tarihinin en kaydadeğer buluşması gerçekleşir ve böylelikle Londra’nın gaz lambasıyla aydınlatılan kasvetli sokaklarından Amerika’nın çorak topraklarına ve oradan bambaşka yerlere uzanan olaylar zinciri başlamış olur.  
Dörtlerin İşareti’nde dâhi dedektif ve yardımcısı gizemli bir ağın ortasına çekilir: Çalınan bir hazine, 1857 Hint İsyanı ve dört mahkûm arasındaki bir anlaşma. Holmes’ün kendine özgü detaycılığı ve dikkati hiçbir sırrın karanlıkta kalmasına izin vermeyecektir.  Arthur Conan Doyle’un Edinburghlu bir tıp profesöründen esinlenerek yarattığı ve ünü kendini aşan 
 
Sherlock Holmes efsanesinin parçası olan bu iki eseri Belgin Selen Haktanır’ın özenli çevirisiyle sunuyoruz..

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.