idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Baskerville Tazısı - Baskerville soyunun erkek üyeleri şeytani bir yaratık olarak tasvir edilen kırmızı gözlü bir köpek tarafından gizemli bir şekilde öldürülmektedir. Ailenin üzerine çöken bu laneti haber veren bir mektup üzerine, ıssızlığın ortasındaki malikânenin en genç mirasçısı Sir Henry Baskerville hayatının tehlikede olduğunu düşünerek Sherlock Holmes ve dostu Dr. Watson’ı yardıma çağırır. Sherlock Holmes’ün şimdiye dek karşılaştığı en korkunç, en karmaşık vakayı konu eden Baskerville Tazısı ünlü dedektifin en sevilen maceralarından biri olmuştur.
 
 
Korku Vadisi romanında ise Sherlock Holmes ezeli rakibi Profesör Moriarty’nin örgütündeki muhbiri Porlock’tan şifreli bir mesaj alır… Fakat sözü edilen cinayet çoktan işlenmiştir. Polisin bile çözüm bulamadığı bu davayı keskin gözlem yeteneğiyle ele alan Holmes için şeytan yine ayrıntıda gizlidir. 
Arthur Conan Doyle’un Edinburghlu bir tıp profesöründen esinlenerek yarattığı ve ünü kendini aşan 
 
Sherlock Holmes efsanesinin parçası olan bu iki eseri Belgin Selen Haktanır’ın özenli çevirisiyle sunuyoruz.
 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.