product image
Karma Kitaplar Yayinevi
(0 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 105.85 TL = 105.85 TL
11 Aralık Pazartesi kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2023
Hamur Kalitesi2. Hamur
Baskı Sayısı1. Basım
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

93 Harbi’nden sonra Dağıstan’dan Muş’a göç eden Avar ailesine mensup Cafer Barlas, ana yurdumuzda kaleme aldığı bu eserle bize kökenlerimizi, vatan şuurunun önemini derinden hissettiğimiz şu çağda, yeryüzünde yurt edindiğimiz vatanımızda bizlere Üstat Sezai Karakoç ile nefes aldırmaktadır.

 

“Sezai Karakoç’tan Sorulara Cevaplar: Milletimize Ümmete Sesleniş” kitabı; Üstat Sezai Karakoç’a sorulan 36 soru ile üstadın düşün dünyasından referanslarla, geniş bir perspektifte ufkumuzu açacak nitelikte bir eser olarak hazırlanmıştır. Eserde üstadın dini, sosyal, siyasal parantezlerde; insan, iman, vahiy, İslam, vatan, hakikat gibi konularda bizi bilgilendirmekle kalmayıp her bir konu üzerinden yeniden düşündürerek üstadın ‘’ Hakikat Medeniyeti’ tasavvurunu anlamamızı sağlayan ve asıl kimliğimizi bize yeniden hatırlatarak inşaa etmemize vesile olan bir başyapıt olacaktır

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

105,85 TL