idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

İntikam, öfke, nefret, hırs, aşk, takıntı ve daha birçok duygunun işlendiği kan ve gözyaşı dolu hikâyelerin peşine düşmek ister misiniz? O hâlde Türk Yazar ve Şair Ahmet Ümit'in 18 hikâyeden oluşan Şeytan Ayrıntıda Gizlidir adlı polisiye türündeki romanı ile tanışmaya hazır olun. Eser, çözmesi imkânsız cinayetler ve karmaşık insan ilişkileriyle bir dizi toplumsal acı gerçeğe değiniyor. Gelin, yazarın sürükleyici anlatımı ile bir solukta bitireceğiniz romandan kısaca bahsedelim.

 

"Şeytan Ayrıntıda Gizlidir" adlı kitabı neden okumalısınız?

Ahmet Ümit, birçok eserinin ana kahramanı olan Başkomiser Nevzat ve yardımcısı Ali ile bu eserinde yeniden okuyucunun karşısına çıkıyor. Roman, birbirinden bağımsız on sekiz farklı cinayetin gizemini her bir sayfasında gerilimi ve heyecanı elden bırakmadan aktarıyor. Esere adını da veren Şeytan Ayrıntıda Gizlidir adlı hikâyede Başkomiser Nevzat ile yardımcısı Ali, genç bir kızın cinayet haberini alıyor. Başkomiser Nevzat, olay yerini incelediklerinde genç kızın ritüellere bağlı bir cinayete kurban gittiğini düşünüyor. Nevzat, yıldız şeklinde bir çizimin üzerinde bulunan cesedin başına ne geldiğini anlamak amacıyla birçok farklı yöne işaret eden ipuçlarını çözmeye çalışıyor. Ahmet Ümit, her bir hikâyesinde olayların perde arkasını tahmin etmekte zorlanacağınız bir kurgu inşa ederken bir yandan da verdiği ayrıntılarla sizi de olayları çözmeye davet ediyor. Roman, birbirinden karmaşık olayların peşine düşmek isteyen polisiye severleri bekliyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Polisiye türünde eserleri ile ünlenen Ahmet Ümit'in roman, öykü ve şiir kitaplarının yanında televizyon programı ve dizi senaryosu yazarlığı da yaptığını biliyor muydunuz? Yazar, eserlerinde suçla çevrili yaşamları, toplumsal sorunları ve güncel olayları ustalıkla işler. Dehşet veren suçlar, sürpriz sonlar, dolambaçlı ipuçları, karakterleri ve sağlam kurgusu ile okuyucuyu her zaman şaşırtmayı başaran Ahmet Ümit, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir adlı eseri ile de polisiye severlere keyifli bir okuma tecrübesi sunar. Roman ilk olarak 2002 yılında yayımlanır ve 2019 yılında Yapı Kredi Yayınları ile yeniden okuyucuyla buluşur. 200 sayfa uzunluğundaki eserin editörlüğünü Kerem Oğuz Evrandır, düzeltisini ise Devrim Çakır yapar. Romanın kapak tasarımı Davut Yücel imzası taşır. Eser, 2004 yılında yönetmen Cevdet Mercan tarafından "Şeytan Ayrıntıda Gizlidir" (IMDb:7.7/10) adıyla televizyon dizisine uyarlanır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Yazarın Şeytan Ayrıntıda Gizlidir adlı romanını okuduktan sonra dilerseniz Bir Ses Böler GeceyiAşkımız Eski Bir Roman ve Beyoğlu'nun En Güzel Abisi adlı eserlerine de göz atabilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.