idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (3)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (68)
  • Soru ve Cevap (0)

Mona Seyir - Piraye

Hayatınızın dümeni sizin elinizde mi, yoksa yıkılmaz sanılan tabuların yönetiminde mi? Seyir; size hayatınızın seyrini sorgulatmak, dümeni elinize alıp rotaya karar vermenizi sağlamak için yazılan etkili bir roman. Alışkanlıkla yapılan fakat zarar veren bazı davranışları değiştirmenin mümkün olduğunu gösterecek bir rehbere ihtiyaç duyuyorsanız Piraye'nin Seyir romanı zihin açıcı bir etki yaratmaya hazır. Herkesin yaşantısında karşılaşabileceği kadar gerçek karakterlerle ve geçmişe dönüşlerle kurgulanan romanın ekseninde değersizlik duygusuyla mücadele eden bir kadın bulunuyor.

 

"Seyir" adlı kitabı neden okumalısınız?

Seyir, özgürleşmeyi seçmiş her kişi için bir dönüşüm romanı. Nefes eğitmeni ve yazar Piraye Erdoğan, hayatı seyreden olmakla seyir halinde olmak arasında dikkatten kaçan her ayrıntıyı romanın sayfalarına ustalıkla taşıyor. 408 sayfalık Seyir romanı, aynı zamanda mistik bir anlam ifade eden 3 bölümden oluşuyor. 35 yaşındaki ana karakter Mina; yaptığı seçimlerin sorumluluğunu almakta zorlanan, yıllar içinde kendisine dayatılan hayatı yaşamak zorunda hissederek kendi gözündeki değersizliğini pekiştiren genç bir kadın olarak okuyucu karşısına çıkıyor. Mina'nın kararları ve hayatı yorumlayışı oldukça zorlayıcı. Sayfalar ilerledikçe hayatın kendisi gibi deneyimleri de değişiyor ve gerçekte olduğu insana dönüşüyor. İnsanın en büyük engeli yaratan kendisinden ve yıllarca biriktirdiği toplumsal dayatmalardan özgürleşmesini konu alan roman, gerçek hayatta uygulaması kolay pratikler barındırıyor. Hikâye bitene kadar nefesinizi daha çok fark etmeniz de muhtemel. Roman kahramanı Mina'nın yaşadığı olaylar ve karşısına çıkan Ma'dan öğrendikleri, kendi gerçekliğinize ilerlediğiniz yolda size rehberlik edebilir.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Kasım 2019'da Mona Kitap'tan çıkan Seyir, yazar Piraye'nin ilk romanı. Bir yıl içinde çok satanlar listesine giren Seyir romanı, Ağustos 2021'de 160. baskısını yapar ve satış listelerindeki yerini korur. Seyir, yazarın uğraş verdiği 4 yıllık yazım sürecinde kitap haline gelir. Kitabın kapak tasarımını Füsun Turcan Elmasoğlu yapar. Piraye, Seyir'i edebi bir metin ortaya çıkarmak amacıyla değil mümkün olan çok sayıda insanın kendi gerçeğini bulacağı zihin açıklığına ulaşması amacıyla yazar. Yazarın kendi adı olan Piraye, paylaştığı yazılarında ve kitabında kullanmayı seçtiği tek unvan.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Yazarın 2019 yılında yayınlanan Seyir kitabı dışında Seyir Defteri adında bir de dönüşüm ajandası bulunuyor. Kendinizi tanıma yolculuğunda rehberlik etmesi için tasarlanan defter, 264 sayfadan oluşuyor. Otomatik tepkileri fark edip zihni harekete geçirmeyi anlatan rehber niteliğinde bir başka roman olan Ev Yapımı Bir Paraşüt ise Berrak Yurdakul imzası taşıyor.

 

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.