idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Huysuz Karga’nın inadı bitecek gibi değil! Alacakarga ile durmaksızın tartıştığı, « gak gak » sesleri dört bir yana taştığı hâlde huysuzluğa devam ediyor.
Sevgisu, huysuz karga ile tanışırken, baykuş, muhabbet kuşu, bilgiç karınca ve tembel karınca da maceraya katılıyor. Sevgisu, Güleçyüz, Mutlunaz ve İyican yine farkında olmadan maceralara atılırken, yeni arkadaşlarını da bekliyorlar.
Serinin dördüncü kitabında tüm dostlar bir araya geliyor, aralarına yeni katılan Huysuz Karga ve Alacakarga ile birlikte belki de farklı bir diyara yolculuğa çıkacaklar, kim bilir? Belki de en iyisi onlarla birlikte katılmak bu seyahate! Hadi o zaman çocuklar, katılın onlara!
Çocuklarımıza okuma zevki aşılarken, bir yandan da, iyilik, mutluluk, sevgi, hayal kurmanın önemi, arkadaşlık, çalışkanlık, başarı, yardımlaşma ve benzeri değerleri anlamalarına yardımcı olacak 4 kitaplık serinin dördüncü kitabı da yine dopdolu? 10’dan fazla kitabı Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından satın alınarak kütüphanelerde çocukların istifadesine sunulan Hakan Karcı’nın yetkin kaleminden çıkan ve çocukları alışılagelen anlatımlardan farklı bir dünyaya davet eden yepyeni bir kitap daha: SEVGİSU İLE HUYSUZ KARGA.
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen Dik Temel Harfler kullanılarak basılan ve renkli resimlerle süslenen kitap, okumayı yeni öğrenmeye başlayanlar da dâhil olmak üzere çocuklarımıza, keyifli bir okuma, eğlence ve yeni ufuklara doğru bir yolculuk vadediyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.