idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Sorunlarımız gerçekten bize mi ait? Peki bu sorunlar, hiç tanımadığımız, hatta varlığından bile haberimizin olmadığı bir atamızdan geliyor olabilir mi? Sevginin Kökleri - Bir Aile Dizimi Rehberi kitabı, tam olarak bu noktaya değiniyor. Şimdiki zamanda yaşadığımız sorunların temeli belki de atalarımızdan birinin hayatında yaşadığı bir tıkanıklığı çözümleme ihtiyacına dayanıyor. Gelin, ruhunuza rehberlik yapacak olan bu eseri daha yakından inceleyelim!

 

"Sevginin Kökleri- Bir Aile Dizimi Rehberi " adlı kitabı neden okumalısınız?

Aile dizimi, son yıllarda adını çok duyduğumuz bir yöntem olmasının yanı sıra, ruhumuzun temeline dayanan bir konu. Hayatta yaşadığımız sorunların kaynağında atalarımızın çözülememiş meselelerinin olduğu düşüncesine dayanıyor. Soyut bir anahtarla ve basit bir yöntemle kapıların kilitleri açılıyor ve içsel huzura giden yolunuz aydınlanıyor. Birçok olumsuz düşünce ve kalıplar yerini olumlu olanlara bırakıyor. Mesela yazar öfkenin sevginin tersi olduğunu ve öfke duyduğumuz aile bireylerimizle aramızdaki bağın daha kuvvetli olduğunu vurguluyor. Bu ve bunun gibi bazı noktaların farkına vardığınızda hayatınızda iyileşmeler yaşıyorsunuz. Bu eseri okuduğunuzda aile içindeki rollerin kuşaklar öncesinde bile ne kadar doğru orantılı dağıtıldığını fark ediyorsunuz. Ayrıca ilahi bir düzen olduğuna ve bu düzeni kabul edip hayata devam edebilme inancınız kuvvetleniyor. Yazar bu eserinde hayata güvenmeyi ve herkesin aydınlanmasının kendine özgü olduğunu defalarca vurguluyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Köken aileden getirdiklerinizin şimdiki yaşamınızın kaynağını oluşturduğunu ve şimdi yaşadığınız olumsuzluklarla direkt olarak bağlantılı olabileceğini biliyor muydunuz? Hastalıklar ve diğer birçok sorunu, köklerimizle şimdiki hayatımıza getiriyoruz. Köken aile ile yaptığımız çözümlemelerle birlikte şimdiki hayatınızda bu alanlardaki sorunlar çözülüyor. Aile dizimi, ruhun şifası için gerekli olan yöntemlerden biri olarak değerlendiriliyor. Ayrıca sadece hayatımızın düzene girmesi için değil, kendimizi sevebilmemiz için de gerekli olabilecek yöntemlerden biri. Psikanalizle de benzer noktalarda buluşan Sevginin Kökleri - Bir Aile Dizimi Rehberi isimli eser, küçükken aile içinde geliştirdiğimiz nevrozların temelini çok eskilere dayandırarak zihninizde bambaşka bir kapı aralıyor. Köklerimizde var olan sevgiyi elde edebilmek üzerine net ve anlaşılır bir rehber niteliği taşıyor. Svagito R. Liebermeister'ın bu eseri, toplamda 366 sayfadan oluşuyor. Koridor Yayıncılık tarafından yayımlanan kitabın çevirisini Çağla Dirice Çakır üstleniyor.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Eğer Sevginin Kökleri - Bir Aile Dizimi Rehberi'ni sevdiyseniz Mark Wolynn'ın Seninle Başlamadı, Ayla Akbuar'ın Aile Dizimi ve Haydar Ersöz'ün Aile Dizimi - Sağlıklı Ailenin Sistemi isimli eserine göz atabilirsiniz. Keyifli okumalar!

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Svagito R. Liebermeister
Çevirmen:Çağla Dirice Çakır

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.