idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

‘'Peygamber Efendimiz (s.a.v.), yüce Allah'ın en sevdiği kuludur. En güzel âhlakın sahibidir. Âlemlere rahmet olarak gönderilen son peygamberdir. Her konuda en güzel örneğimiz ve rehberimizdir. Sahip olduğu güzellikleri ancak onun hayatını öğrenerek biz de yaşayabiliriz. İşte sevgilinin izinde serisi ile Peygamber Efendimiz'in hayatını çocuklarımız, şiirsel bir dil ve üslupla beğenerek okuyacaklar ve öğrenecekler. Ne mutlu, o sevgilinin hayatını öğrenmeye çalışanlara. Ne mutlu, o sevgilinin sevgisi ile sünnetini yaşayanlara.'' Mehmet Nalbant'ın kaleminden, çocuklar için hazırlanmış peygamberin hayatını anlatan Sevgilinin İzinde şimdi Fidan Yayınları'nda…

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.