LPP14-M-EU Çim Biçme Makinesı Elektrikli 1400W 34cm
Senix LPP14-M-EU Çim Biçme Makinesı Elektrikli 1400W 34cm
Sepette İndirim
7.466,26 TL8.295,84 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Teknik Özellikler
Motor : Elektrikli Güç : 1.4 kW Gerilim : 220 - 240 V Frekans : 50 Hz Şase : Polipropilen Kesme Genişliği : 34 cm Kesme Yüksekliği : 20 - 70 mm / 6 kademe Yükseklik Ayarı :