idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Mevsimler gibidir yaşam... Mevsimlerin kokusu vardır, tadı, rengi, melodisi... Şehirlerin, aşkların, insanların da öyle! Bir insanı tanırsınız, kokusu, rengi, melodisiyle, mevsimi kalır içinizde. Bir şehri gezersiniz, onun da mevsimini hissedersiniz. O, içinde türlü insanların yaşadığı, çoğu ondan alınan ilham ile yazılmış şiirlerin, şarkıların söylendiği, rengârenk şehirler.. Anlatacağım şehirlerde bunların hepsi var! 
Aşk da aslında gönle dokunan, akılda kalan bir mevsim gibidir, kokusuyla, tadıyla, rengiyle ve melodisiyle. Ve yaşam hep bir aşkın peşinde, onu ararken deneyimlenen nice mevsimlerle akar durur... Gönülden gönle giden yolda, şehirlerden geçip aşkı ararken, mevsimler gibi, renklerin, kokuların, melodilerin anlamı da değişir. 
Bu gezi romanında sözcüklerle aşkı, mevsimleri, şehirleri, Vivaldi'nin Dört Mevsim'i eşliğinde duyumsayacaksınız. Haydi birlikte çıkalım yola!

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.