product image
Optimum Kitap
(0 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 16.72 TL = 16.72 TL
12 Aralık Salı kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2012
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Arkadaşlığın zorlukları... İhmal edilmiş bir evlilik... Ve edebiyatın kurtarıcı gücü...
Julie Buxbaum aşk, aile ve kendimizden bile gizlediğimiz sırlarla dolu, bu kusursuz romanını etkileyici bir dille siz sevgili okurlara sunuyor.

Ellie Lerner'ın en iyi arkadaşı olan Lucy, Notting Hill'in arnavut kaldırımlı sokağında, sekiz yaşındaki kızı Sophie'nin gözleri önünde bıçaklanarak öldürülür. Bu olay üzerine Ellie her şeyini; işini, evliliğini ve Boston'daki hayatını bırakarak Londra'ya gider. Lucy'nin kocası Greg, çareyi barlarda aramaya; kızı Sophie ise yaşadıklarını içine atarak konuşmamaya başlar.

Ellie, Sophie'ye yardım edebilmek için çocukluğunda okuduğu bir kitaba başvurur: Gizli Bahçe. Romanı okumaya başladıklarında zaman kavramı ortadan kalkar ve Gizli Bahçe, kimi zaman keder, kimi zaman bir mucize yaratarak yaralarına merhem olur. Bir gün, Lucy'nin en yakın arkadaşından bile sakladığı bir sır ortaya çıkar. Neredeyse ömrü boyunca tanıdığı bir insanın hayatını ilginçliği ile keşfederken, kendi hayatıyla da yüzleşmek zorunda kalan Ellie, her şeyi geride bırakıp Londra'ya geldiğinde, nereye ait olduğunu sorgulamaya başlayacaktır.

Yakın arkadaşı olan, aşk acısı çeken ya da keşkelerle dolu bir geçmişe sahip herkesin kalbine işleyecek SENDEN SONRA, Julie Buxbaum'un ne kadar muhteşem bir yetenek olduğunu kanıtlıyor.

Senden Sonra İçin Ne Dediler?

"Buxbaum, dostlarımız hakkında bildiklerimizi ve bilmemeyi dilediğimiz birçok şeyi büyük bir dürüstlük ve incelikle yazıyor. Senden Sonra, kendimize en yakın hissettiğimiz kişileri bir gün kaybedeceğimiz gerçeğini yansıtmaktadır."
Jodi Picoult

"Julie Buxbaum'un müthiş romanı Senden Sonra'yı bir çırpıda okudum. Bu roman, bizim için değerli insanlarla ilgilenmeyi nasıl öğrendiğimizin -ve eğer şanslıysak bu süreçte kendimizle de ilgilenmeyi öğrenmemizin- şaşırtıcı, komik ve duygulu taraflarına değiniyor. Kesinlikle okuyun. Sadece o gün bir işiniz olmadığından emin olun..."
Laura Dave, The Divorce Part

"Daha ilk sayfadan okuyucunun içine işleyen Senden Sonra, bazen eve dönüş yolunu bulmamız için yolumuzu şaşırmamız gerektiğini anlatan hassas ve sürükleyici bir roman. Hayatına yeniden ve nasıl başlaması gerektiğini merak eden herkes okumalı.
Allison Winn Scotch, The New York Times

"Julie Buxbaum'un anlatımı tek kelimeyle mükemmel... Buxbuam'un edebi kalitesi, Senden Sonra romanını çok başka bir boyuta taşımış. Bu romanı kesinlikle tavsiye ediyorum.
S.Krishna's Books

"Julie Buxbaum yeni kitabı Senden Sonra ile kadın edebiyatındaki yerini kuvvetlendirmiştir. Kalbinize işleyecek ve mümkün olmadığını düşündüğünüz şekillerde size dokunacak karakterler yaratmıştır.
Charlotte's Web of Books

"Kitapta anlatılan duygular inanılmaz. Bütün karakterlere âşık oldum. Hepsi ayrı ayrı kalbime dokundu. Julie harika bir hikâye anlatıcısı. Ellie karakteriyle arasında bağlantı kurabildim. Sayfalar bir çırpıda değişirken kimi zaman güldüm kimi zaman ise gözyaşlarıma engel olamadım. Sanırım birkaç gün etkisinden kurtulamayacağım."
The Book JunkieSayfa Sayısı: 357

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Optimum Kitap
Katkıda Bulunanlar
Yazar:Julie Buxbaum
Çevirmen:Sena Önvural,Gizem Torun

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

16,72 TL