idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Selle Royal Explora Relaxed 90 Derece Jelli Bisiklet Selesi

Hem kısa hem de uzun bisiklet gezileri için en üst düzey konfor Explora, karışık arazide eğlence amaçlı sürüş için tasarlanmıştır. Bir Royalgel™ katmanı, basıncın azaltılmasını sağlamak için stratejik olarak yerleştirilirken, ergonomik tasarımı sayesinde ek yumuşak doku rahatlaması mümkün olur. Bu Rahat versiyon ayrıca tamamen dik konumda ekstra şok emilimi için bir Termoplastik Sönümleyici ile sağlanır.

Eşsiz formülasyonu nedeniyle diğer tüm dolgu malzemelerinden üstün olan Royalgel™, en yüksek düzeyde konfor sağlar.

Suya dayanıklı sele ile kuru sürüşün keyfini çıkarın. Bu patentli Selle Royal teknolojisi, ağır ve yağışlı havaya maruz kaldığında bile selenin %100 sızdırmaz ve önemli ölçüde su geçirmez olmasını sağlar.

Ergonomik olarak takip edecek, yumuşak doku bölgelerinde basınç tahliyesi ve iskiyatik bölgede destek sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Thermoplastic Damper

Bir elastomer gibi çalışan, selenin arkasına yerleştirilmiş Termoplastik Damper, en şiddetli darbeleri bile sessizce emerek engebeli sürüşleri yumuşatır.

Uzunluk: 253 mm
Genişlik: 218 mm
Ağırlık: 598 gramNeden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.