idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

“Yıllar süren okumalarım sonucunda oluşturduğum kanaatim, Allah’ın bütün insanlara ruhundan üfleyerek bir yaratıcı güç, bir yaratıcı kabiliyet yüklediğidir. Onu, insan kendisi keşfedecek. Kendisi keşfedemezse hocası, ailesi, annesi, babası keşfedecek; o alana kişiyi teşvik edecek ve destekleyecek. Maalesef İslam dünyasında böyle bir eğitim modeli yok. Ne ailede var ne de okullarda. Gerek Osmanlı`da gerek Cumhuriyet’te resmî tedrisat dediğimiz modelde böyle bir arayış, yönlendirme görmedim. Vahiy ve Sanat adlı eserim böyle bir ihtiyaçtan doğdu. Ben Müslümanların eline böyle bir kitap vereyim, onlar da böyle bir yönümüzün olduğunu bilsinler istedim.”
Metin Önal Mengüşoğlu, İlahi Hitap’tan aldığını sokaklarda, salonlarda, kütüphanelerde, dost soh-betlerinde insanlara ulaştırmayı kendisine gaye edinmiş bir münevverdir. Haberini kendi nev’inden yaratılmışlara aktarır her dem, dur durak bilmez. Bazen araç kalem ve kâğıttır, iki kapak arasında bir kitap gönderir şehirlerimize, “artması için anlam”. Onun kaleminde hiç bitmez mürekkep, kâğıdın-daysa hiç kurumaz. Bazen de bizatihi kendisi misafir olur şehrimize, bizatihi kendisi duyurur haberi-ni; güler yüzü, tatlı sözüyle. Ve şahit oluruz: “Şehrimizdeki Haberci Mengüşoğlu”dur.  

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.