idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Filibeli Ahmed Hilmi genç denecek bir yaşta vefat etmiş ancak buna rağmen çok verimli bir matbuat ve yazı hayatı geçirmiştir. Yazı hayatında tiyatro/oyun yazarlığı nispeten bir miktar arka planda kalmış olsa da tenkidî ve içtimaî konularda yazdığı piyesler vasıtasıyla bu konuda da eserler kaleme almıştır. O, hem tiyatro eserleri hem de diğer eserleriyle ve kitaplaşmamış yazılarıyla vefatının üzerinden 100 yılı aşkın bir zaman geçmesine rağmen düşünce tarihimiz bakımından hâlâ bir mihenk taşı olma vasfını koruyor.
Yayına hazırladığımız Bütün Oyunları adını verdiğimiz bu kitap, Şehbenderzâde Filibeli Ahmed Hilmi Efendi’nin kitaplaşmış ve gazete sayfalarında kalmış tiyatrolarını hem unutulup gitmekten hem de kaybolmaktan kurtarıp bir araya getirmektedir.


(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.