idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
SAZ STL-X2CE Lavta Ceviz SAZ STL-X2CE Lavta Ceviz ileri seviye müzisyenler için tasarlanmıştır. Standart Türk Lavtası ölçülerine sahiptir. Tekne kısmı flotalı Amerikan cevizinden yapılmıştır. Ceviz, zengin bir sese ve iyi bir rezonansa sahiptir. Dengeli ve zengin bir ton elde etmek için idealdir. Ladin kapak sıcak ve dengeli bir ses üretirken aynı zamanda iyi bir tiz tepkisi sunar. Sap malzemesi maundur. Maun dayanıklı bir ağaç türüdür, sapın sağlamlığını ve stabilitesini artırır. Aynı zamanda zengin ve dengeli bir sese katkıda bulunur. Klavyede Amerikan cevizi kullanılmıştır. Klavye üzerindeki tellerin üzerinde kolayca kaymasını sağlar. Kafes bölümü pleksi malzemeden üretilmiştir. Köprü olarak Amerikan cevizi tercih edilmiş ve üst eşik kemik malzemeden yapılmıştır. Klavye genişliği standart ölçülerde tasarlanmıştır. Tekne dilim sayısı 19 dilimdir ve enstrümanda 7 tel bulunur. Perde sayısı ise 29’dur. Lavta parlak polyester cila ile kaplanmıştır. Parlak cila enstrumana şık bir görünüm katarken darbelere ve aşınmalara karşı koruma sağlar. Burgu seçenekleri arasında pelesenk veya abanoz tercih edebilirsiniz. Aksesuarlar arasında kılıf, mızrap ve takım tel bulunmaktadır. STL-X2BW Lavta, ileri seviye müzisyenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Model: Türk Lavtası Kapak: Ladin Sap: Maun Klavye: Venge Tekne: Amerikan Ceviz Flotalı Kafes: Pleksi Köprü: Amerikan Cevizi Üst Eşik: Kemik Sap Üstü: 3.5cm Sap Altı: 4.5cm Sap Boyu: 30cm Tekne Boyu: 45cm Tekne Genişliği: 30-31cm Tekne Derinliği: 16cm İki Eşik Arası: 60cm Tekne Dilim: 19 Dilim Tel Sayısı: 7 Perde Sayısı: 29 Cila: Polyester Parlak Burgu: Pelesenk veya Abanoz Aksesuar: Kılıf, Mızrap, Takım Tel Akort Düzeni 1. Tel LA 2. Tel RE 3. Tel SOL 4. TEL DO

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.