idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
7 Taksit Worldcard'ta
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
SAZ 160C-WT Elektro Saz Kelebek SAZ 160C-WT Elektro Saz Kelebek, modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir elektro saz modelidir. Yüksek performansı ve zengin sesi ile müzisyenlerin favorisi haline gelmiştir. Bu sazın kapak kısmı, masif ağaç ve siyah kaplamalıdır. Kelebek ince dilimlerden oluşan tekne, saza özgün bir görünüm ve karakteristik bir ses sağlar. Gürgen ağacından yapılan sap, fırınlanarak işlenmiştir ve dayanıklılığı ile bilinir. Sap arkası siyah kaplama, saza modern bir dokunuş katar. Siyah klavye ise çalarken rahat bir kullanım sunar. Polyester parlak cila, saza parlaklık ve şıklık kazandırırken, abanoz burgular ise akort işlemleri için kullanılır. Abanoz üst eşik, sazın tiz bölgelerinde net ve hassas sesler elde etmenizi sağlar. Asansörlü orta eşik ise farklı makamlarda kolay geçiş imkanı sunar. Elektro Saz Kelebek'in diğer özellikleri arasında 38 cm'lik tekne boyu, 6 adet fiks, 6 adet tel sayısı ve 23 perde sayısı bulunur. Artec çubuklu manyetik, sazı elektronik olarak yükselterek amplifikasyon imkanı sağlar. Bu elektro saz modeliyle birlikte, saz kılıfı, takım tel ve cüzdanlı mızrap gibi aksesuarlar da sunulmaktadır. Elektro Saz Kelebek, modern ve şık tasarımı ile dikkat çeken, yüksek performanslı bir enstrümandır. Hem sahne performanslarında hem de stüdyo kayıtlarında mükemmel bir deneyim sunar. Profesyonel müzisyenler ve yeni çalmaya vaşlayanlar için ideal bir seçenektir. Model: Elektro Saz Kapak: Masif - Siyah Kaplama Tekne: Kelebek İnce Dilim Sap: Gürgen / Fırınlanmış Sap Arkası: Siyah Kaplama Klavye: Siyah Klavye Cila: Polyester Parlak Burgu: Abanoz Üst Eşik: Abanoz Orta Eşik: Asansörlü Orta Eşik Tekne Boyu: 38cm Fiks: 6 Adet Tel Sayısı: 6 Adet Perde Sayısı: 23 Manyetik Artec: Çubuklu Manyetik Aksesuar Kılıf, Takım Tel, Cüzdanlı Mızrap

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.