idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
7 Taksit Worldcard'ta
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
SAZ 120C Yaprak Saz Kiraz Klavyeli Yaprak Saz 120C, öğrenci bağlamalarının en üst modelidir. Bu enstrüman, öğrencilerin beklentilerini karşılamak ve müziğe olan tutkularını beslemek için özel olarak tasarlanmıştır. Sapın ön kısmına maun klavye eklenerek, sapta oluşabilecek aşınmayı en aza indirilmiştir. 120C modeli, tekne yapımında maun ve dut ağaçlarının kullanıldığı bir tasarıma sahiptir. Kapak ve sap, özenle seçilmiş malzemelerle 3-4 yıl arayla kurutulmuş (fırınlanmış) ve el yapımı olarak imal edilmiştir. Bu süreç, enstrümanın sağlamlığını ve uzun ömürlülüğünü garanti altına alır. 2-3 yıl içerisinde sap atma veya kapak çökme gibi sorunlar yaşanmaz. 120C modelinde, üstten ve alttan açılan iki farklı kafes (ses deliği) modeli bulunmaktadır. Bu sayede istediğiniz ses karakteristiğini elde edebilirsiniz. Yaprak Saz 120C, Ladin kapak ve çeşitli ağaçlardan yapılan tekneyle birleşir. Gürgen sap, sağlam bir tutuş sağlarken maun klavye, çalarken daha rahat bir deneyim sunar. Vernik cila ile kaplanan enstrümanınız, hem koruma sağlar hem de estetik bir görünüm kazandırır. Gürgen burgular, hassas ve kolay akortlama imkanı sunar. Şimşir üst eşik ve kelebek orta eşik, enstrümandan mükemmel bir tını elde etmenizi sağlar. 38-40 cm arasında değişen tekne boyu, rahat bir çalım deneyimi sunar. Paket içeriğinde bir adet Saz Kılıfı, cüzdanlı bir mızrap ve bir takım saz telleri bulunur. Böylece sazınızı güvenli bir şekilde taşıyabilir ve çalmaya hemen başlayabilirsiniz. Yaprak Saz 120C modelinde uzun ve kısa sap seçenekleri bulunmaktadır. Siparişinizde tercihinizi belirtmeyi unutmayın. Model: Yaprak Saz Kapak: Ladin Tekne: Maun, Dut, Kiraz, Muhtelif Ağaçlar / Stoklarımızdaki tekne gönderilir. Sap: Gürgen Klavye: Maun Cila: Vernik Burgu: Gürgen Üst Eşik: Şimşir Orta Eşik: Kelebek Tekne Boyu: 38-40cm Arası Paket İçeriği 1 Adet Saz Kılıfı 1 Adet Cüzdanlı Mızrap 1 Takım Saz Teli Not : Uzun ve Kısa Sap Opsiyonu Mevcuttur. Lütfen Siparişinizde Belirtiniz.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.