idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Engebeli bir yol hikâyesi Salyangoz. Sinop’tan İstanbul’a, akli dengesini yitirmiş bir anneden, terk edişleriyle tanınmış bir babaya, belirsiz bir yaşamdan, gerçekliğin tam ortasına. Yol boyunca bunalımlar, özlemler, arkadaşlıklar, aşk. İnsan olmanın türlü hâlleri otobüs camından belirip yok olan manzaralar gibi akıp gidiyor. Üstelik herhangi bir yol kenarında gördüğünüz, belki de çocukluğunuzdan anlar çağrıştıran, tanıdık bir ağaç kadar aşina bu manzaralar.
Yıkımı hayatının her noktasında hisseden Rana iç dünyasıyla baş etmeye çalışırken, çapraşık aile bağlarından kaçmak yerine onlarla yüzleşip kabuğundan çıkarak dış dünyanın yolculuğuna dâhil olabilecek mi?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.