idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Atalay Saraç az yazan bir yazın emekçisi. Uzun bir ömre sığdırdığı tek şiir kitabı: Ve… Su Gibi Titrer Ömür (2020, Şiirden Yayıncılık). Şimdi de Şiire ve Şaire Saklı Notlar adıyla şiir üzerine düşündüklerini ve sevdiği şairler hakkında yazdıklarını kitaplaştırıyor. Ortada görünmekten kaçınarak ve ama ortalığı iyi gözleyerek, söz yerindeyse, düşünmeyi değerli kılan bir anlayışla seçici davrandı.
Ancak hak ettiğine ve hakkını verebileceğine inandığı şairlerin şiir üstüne düşündü, onlarla konuştu, onlara kendilerini açımlayabilecekleri ustaca sorular sordu, bu şairlerin pek görülmeyen yanlarına değindi, eleştirisinde bu noktaya odaklandı. Ve yine şiir üstüne yazarken belli bir birikime dayanarak söylemesi gerekeni söyledi.
Atalay Saraç'ın bu özenli çalışması şiir eleştirisi tarihinde bir salyangoz izi bırakacaktır ve bu ize tanık olalım.
Metin Cengiz

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.