idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Bu çığır açan kılavuz kitabının büyük ölçüde güncellenmiş ve revize edilmiş beşinci baskısı, nitel sorgulamanın modern teori ve pratiğini sunmaktadır. Dünyanın dört bir yanından en iyi akademisyenleri temsil eden editörler ve katkıda bulunanlar, mevcut literatürü sentezleme, bugünü tanımlama ve nitel araştırmanın geleceğini şekillendirme geleneğini sürdürmekte. Beşinci baskı, 19 yeni bölüm ve onu neredeyse yeni bir cilt haline getiren revize edilmiş 16 bölümü kapsamakta ve aynı zamanda önceki basımlardan kalan altı klasik bölümü de içermektedir. Bu baskıya yeni katkıda bulunanlar Jamel K. Donner ve Gloria Ladson-Billings; Margaret Kovach; Paula Saukko; Bryant Keith Alexander; Thomas A. Schwandt ve Emily F. Gates; Johnny Saldaña; Uwe Flick; Mirka Koro-Ljungberg, Maggie MacLure ve Jasmine Ulmer; Maria Elena Torre, Brett G. Stoudt, Einat Manoff ve Michelle Fine; Jack Bratich; Svend Brinkmann; Eric Margolis ve Renu Zunjarwad; Annette N. Markham; Alecia Y. Jackson ve Lisa A. Mazzei; Jonathan Wyatt, Ken Gale, Susanne Gannon ve Bronwyn Davies; Janice Morse; Peter Dahler-Larsen; Mark Spooner; ve David A. Westbrook.

Yeni ve Temel Özellikler

  • Yeni katılımcılar tamamen yeni 19 bölüm konusu sunmakta (yerli metodolojiler, yeni teknoloji çağındaki metodolojiler, queer / quare teorisi, etnodrama, veri ve problematiği, çeşitleme, işbirliğine dayalı sorgulama, dijital etnografi, küresel denetim kültürü ve çok daha fazlası).
  • Geri dönüt sağlayan yazarların önemli revizyonları farklı bölümlermiş gibi yeniden canlandırılmış içerik sağlamakta.
  • Çok çeşitli yöntemlerle ilgili tartışmalar, sosyal ve eğitimsel konulara getirilebilecek veri yelpazesini genişleterek okuyucunun metodoloji repertuarını genişletmekte.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.