idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Hepimiz, yaşamımızı bir mücadeleyle geçiririz. Mücadele anlarında umutlarımızla ayakta kalır, bazı zamanlarda ise ufuklarda kayboluruz. Ama günün sonunda yaşadıklarımızı sevmeye başlarız. Yaşanılan her zerre katkı sağlar, kişiliğimize ve kimliğimize… Sonra bir an durup bir kalem ve bir kâğıtla nakkaş oluveririz. Her bir ilmekte hayatımızın sırları saklı… Çocukluğumuzun, gençliğimizin, heyecanlarımızın, umutlarımızın…

 

Kısacık ömrümüzde her şeyi deneyim edinme imkânına sahip olamıyoruz. İşte elinizdeki bu kitap, insan yaşamındaki tecrübelerin aktarılma sorumluluğu olarak hayatiyet bulmuştur. Şiirler yalın ve narin bir üslup ile kaleme alınmıştır. Şiirden yansıyan şuurun fark edilmesi temennisiyle…

 

Son çırpınışım uzaklaşıyor benden.

(Tanıtım Bülteninden)

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Seçim Büşra Arıkan
Sayfa Düzeni:Nurgül Dere
Yayın Koordinatörü:Sıddık Karaduman

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.