idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Rüyalarınızın sırlarını açmaya, iç dünyanızın gizemlerini keşfetmeye hazır mısınız? 

 

1500’ü aşkın sembolü içeren bir rüya sözlüğüyle tamamlanan bu kitap, ruhunun fısıldadığı sırları açmak ve iç dünyasının gizemlerini keşfetmek isteyenler için bir başucu kitabı niteliğinde.

 

Her gece ölüme benzer bir deneyimle girdiğimiz yatakta dış dünyayla bağlantımız kesilir, bilmediğimiz bir dünyaya yolculuk başlar.

Rüyalar sadece ilham postası değildir. Rüyalar bizim hazine sandığımız, çözüm kapımız, şifa elimiz, en iyi dostumuz, bize bizi anlatan terapistimiz, görmezden geldiklerimizin aydınlatıcısı, aradıklarımıza ışık tutan dedektif ve hayal dünyamıza geçişin pasaportudur. Rüya kendimizle baş başa geçirdiğimiz hayatımızı yeniden formatlayabileceğimiz bir veri tabanıdır.

Bu kitap; rüyasının rehberliğiyle kendine yakınlaşmaya, sembollerin kadim diliyle kendi kodlarını okuyarak yenilenmeye, korkularından özgürleşmeye, geleneğinden geleni fark ederek, geleceğe katacaklarına karar vermeye ve en önemlisi “iki dünyayı bir etmeye” niyeti olanlar için yazıldı.

Meltem Reyhan Rüya kitabında rüyaların sembol dilini nasıl okuyacağımızı ve yapacağımız yorumların hayatımızı nasıl kolaylaştırabileceğini anlatıyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.