idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

REYEE RG-ES216GC 16 PORTLU, 10/100/1000 GİGABİT, YÖNETİLEBİLİR SWİTCH

 (PROJELERE ÖZEL FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.)

Sıfır konfigürasyonla Tak ve Çalıştır

Fabrika varsayılan durumunda, akıllı gözetim anahtarları takıldıktan sonra sıfır konfigürasyon gerektirir. Video gözetim ağı, anahtarı kameralara ve DVR'a doğru şekilde bağladıktan sonra hızlı bir şekilde kurulabilir.

Ağ kablosu için yüksek uyumluluk

Akıllı gözetim anahtarları yalnızca standart cat5 / 5e / 6 ağ kablolarını desteklemekle kalmaz, aynı zamanda standart olmayan malzemelerin (0.38 / 0.40 / 0.45 çaplı bakır kaplı çelik / demir gibi) ağ kabloları aracılığıyla veri aktarımını da destekleyerek yapıyı kolaylaştırır. ve kablolama.

Cihaz kararlılığı için yüksek aşırı gerilim koruması

Akıllı gözetim anahtarlarının bağlantı noktaları, 6KV'ye kadar aşırı gerilim koruması sunarak, dalgalanma nedeniyle hasar görme olasılığını azaltır ve müşterinin ağının kararlılığını artırır.

Hızlı hata konumlandırma

Akıllı gözetim anahtarları, tüm ağın ağ topolojisi görüntüsünü destekler ve ağ durumunu gerçek zamanlı olarak izler. Ağ kamerası için arıza meydana geldiğinde, arıza yeri ve nedeni zamanında görüntülenebilir ve bildirim mobil uygulama üzerinden gönderilebilir.

İsteğe bağlı VLAN yapılandırması

Villa / mağaza / ofis ağında, ağ kameraları ve kablosuz AP'ler aynı anahtara bağlanabilir. Ağ yalıtımı olmadan, kamera ekranı gecikmesi ve düşük kablosuz hız gibi sorunlar olabilir.

Akıllı gözetim anahtarları, farklı VLAN'ları bağlantı noktasına bağlı ekipmanın türüne göre otomatik olarak bölen, böylece gözetim ağı ve veri ağının birbirine müdahale etmemesi ve tüm ağın kararlılığını artıran kullanışlı ve esnek VLAN bölümü sağlar. .

Ruijie Cloud uygulaması / Ruijie Cloud platformu uzaktan yönetimi

Akıllı gözetim anahtarları yalnızca web arayüzü yönetimini desteklemekle kalmaz, aynı zamanda mobil uygulamayı ve Ruijie Cloud platformu uzaktan yönetimini de destekler. Kullanıcılar ağ durumunu görüntüleyebilir, yapılandırmayı değiştirebilir ve evde sorun giderebilir. Ek olarak, bağlantı noktaları uzaktan yeniden başlatılabilir.

Tek adımlı proje yönetimine izin veren anahtarlar için otomatik ağ oluşturma

Akıllı gözetim anahtarları, IP adresini ağ geçidinden otomatik olarak alabilir ve konfigürasyon olmadan harici ağa bağlanabilir. Anahtarlar için MANET de desteklenmektedir. Kullanıcılar, ağdaki tüm anahtarları projeye otomatik olarak eklemek için mobil uygulamayı kullanarak ağdaki herhangi bir anahtarın QR kodunu tarayabilir.

Ek olarak, akıllı gözetim anahtarları Reyee Serisi EG / EAP ile ağ kurmayı destekler. Anahtarlar, Reyee Serisi EG / EAP tarafından otomatik olarak keşfedilebilir ve ilgili projeye eklenebilir.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.