product image
Kitabix Yayınları
(0 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 79.8 TL = 79.8 TL
04 Aralık Pazartesi kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2022
Hamur Kalitesi2. Hamur
Baskı Sayısı1. Basım
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Ruhun Ekolojisi: Gerçek Dünyadaki Gerçek İnsanlar için bir Huzur, Güç ve Kişisel Gelişim Rehberi, kendi iç ekosistemimizin yedi gücünü - Ruhun Ekolojisi – ve doğal, huzurlu, güçlü, mutlu halimize dönmek için Onları nasıl canlandıracağımızı açıklıyor. Ruhun Ekolojisi dengede olduğunda, bu dünyada yaşar ve gelişiriz; yeni dünyayı ise incelik, ahenk ve güzellikle yaratırız. Yedi gücün her biri – Doğa, Yaratıcılık, Dayanıklılık, Sevgi, İletişim, Odak ve Bağlantı – sırasıyla, düşünce ve zihinsel aloşkanlık ‘Güç Tohumları’nı yaratan yedi ayrı meditasyonu oluşturur. Her gün bir Güç Tohumu ekin ve bir Sihirli Dakika’da – günde 60 saniye, aktif meditasyon – Ruhsal Bilinç dengesine, gücüne ve huzuruna ulaşın. Bu kitap hepimizin insan olduğunu ve herkesin en yüksek aydınlanma yolunu hedefleyemediğini kabul eder. Bununla birlikte hangi bağlılık seviyesinde olursa olsun, herkesin yararlanabileceği pratik yöntemler sunar. Ruhun Ekolojisi sunduğu bu yöntemlerle özünde kendinizi dönüştürmenizi amaçlar. Bu kitaptaki satırlar, pozitif yönde değişmek, iç huzura, mutluluğa ve güce ulaşmak, spiritüel bir yükselme yaşamak ve nihayetinde aydınlanma yolunu takip etmek isteyen, ancak günlük hayatlarından, ailelerinden, işinden ve ilişkilerinden de vazgeçmek istemeyenler için bir kişisel gelişim rehberidir. Bu rehber içinizdeki gizli hazineyi, saf, güçlü, huzurlu gerçek ruhu yani Olması gereken doğal halinizi keşfetme yolculuğunun anahtarıdır. Dönüşüme hazır olun!

 

(Tanıtım Bülteninden)

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

79,80 TL