Cube-10GX Elektro Gitar Amfisi
Roland Cube-10GX Elektro Gitar Amfisi
Sepette İndirim
12.038,40 TL12.160,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
PROVA VE EGZERSİZLERİNİZ İÇİN KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR TONLAR
 8 inç özel yapım hoparlörlü 10 watt kompakt gitar amfisi
• 3 adet hazır COSM amfi tipi; Clean, Crunch ve Lead
• Üç dahili efekt: chorus, delay ve reverb (plate ve spring reverb çeşitleri dahil)
• Bas, Middle ve Treble ton kontrolleri
• Rec Out/Phones çıkışı ile yüksek ton kalitesinde sessiz egzersiz ve kayıt imkanı
• Harici müzikçalar bağlantısı ile performanslar için Aux In girişi
Kompakt Yapısı ile Hacimli Ses
Tablet veya Akıllı Telefonunuz ile Kolayca Kişiselleştirilebilen Amfi Tonları
Dahili Efektler, 3 BAND EQ ve Daha Fazlası...
TEKNİK ÖZELLİKLER   Maksimum Çıkış Gücü 10 W Nominal Giriş Seviyesi (1kHz) INPUT: -10 dBu (1 M ohm)
AUX IN: -10 dBu
Hoparlör 20 cm (8 inç) Kontroller POWER switch
AMP TYPE switch (CLEAN, CRUNCH, LEAD)
GAIN knob
VOLUME knob
BASS knob
MIDDLE knob
TREBLE knob
EFFECT knob (CHORUS, DELAY, REVERB, SPRING)
Belirteç AMP TYPE Bağlantılar INPUT jack: 1/4-inch phone type
AUX IN jack: Stereo miniature phone type
REC OUT/PHONES jack: Stereo miniature phone type
Güç Ünitesi AC adaptor (DC 5.7 V) Akım Gücü 700 mA Aksesuarlar Kullanım Kılavuzu
AC adaptor
Ölçüler ve Ağırlık   Genişlik 346 mm
13-5/8 inç
Derinlik 179 mm
7-1/16 inç
Yükseklik 317 mm